Haber

Kayserili gençlerin basketbol coşkusu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Sporcu dostu, sporun ve sporcunun en güçlü destekçilerinden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Valilik, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Spor A.Ş. Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan sahada düzenlenen 3X3 Basketbol Turnuvası etkinliğine katıldı. Şenlik ve sporun birleştiği turnuvada kıyasıya bir mücadeleye sahne olan final karşılaşmasını izleyen Büyükkılıç, dereceye giren gruplara ödüllerini takdim etti.

Gençlik Haftası münasebetiyle Türkiye’nin en büyük meydanlarından biri olan Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen özel yarışmada gerçekleştirilen 3X3 Basketbol Turnuvasında 6 takım kıyasıya mücadele etti. Sporun rekabet, cümbüş ve dostlukla renkli görüntülere sahne olduğu turnuvada heyecanlı bir final mücadelesi yaşandı. Nihai çabanın ilgiyle takip edilmesinin ardından Önder Büyükkılıç, gençlerin heyecan ve coşkusuna ortak oldu.

Büyükkılıç, turnuvanın sona ermesiyle dereceye giren grupları tebrik ederek ödüllerini takdim etti. Lider Büyükkılıç, spor kenti Kayseri’de etkinliklerin aralıksız devam ettiğini belirterek, “Cumhuriyet Meydanı’nda Basket Turnuvası’nda final maçlarını izleyerek finale kalan gençlerimize ödüllerini verdik. Kayseri Valiliğimiz, Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz ve Spor A.Ş. tarafından düzenlenen turnuvaya katılan gençlerimizi tebrik ediyorum. “Onları izlemek gerçekten eğlenceliydi” dedi.

Turnuvaya katılan gençler de Büyükkılıç’a gençlik ve sporcu dostu çalışmaları, özel ilgi ve desteği için teşekkür etti.

Öte yandan Önder Büyükkılıç’ın aracı olan yerli ve milli Togg turnuvada gençlerden yoğun ilgi gördü. Lider Büyükkılıç’ın yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ve Spor A.Ş. Müdürü İbrahim Somtaş ve gençler katıldı.

haber-atakum.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu